Rusthuizen in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (209)
Brussel (197)
Henegouwen (285)
Limburg (82)
Luik (248)
Luxemburg (53)
Namen (112)
Oost-Vlaanderen (201)
Vlaams-Brabant (124)
Waals-Brabant (61)
West-Vlaanderen (182)


 

Rusthuizen in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Coenraets SA
Generaal Wahislaan 16d
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7054810
F: 02 - 7054537

E: jp.coenraets@skynet.be
W: http://www.coenraets.be/

Home-Info VZW
Groot Eiland 74
1000 Brussel

T: 02 - 5119120
F: 02 - 5117701

E: home.info@misc.irisnet.be
W: http://www.home-info.be/

Nouvelle Résidence Le Saule
Gisseleire Versélaan 23
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4656715
F: 02 - 6458210

E: info@senior-assist.org
W: http://www.senior-assist.org/

Senior Assist
Limalaan 20
1020 Laken

T: 02 - 4741611
F: 02 - 4741799

E: info@senior-assist.org
W: http://www.senior-assist.org/

Accueil 3e Age Résidence SA
Saffierstraat 27-29
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7416411
F: 02 - 7416500

E: acc3age@chello.be

Alizée Residence SA
Jolélaan 21-23
1160 Oudergem

T: 02 - 6732804
F: 02 - 6601384

E: info@residence-alize.be

Amadeus (Home)
Josse Goffinlaan 189
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4656180
F: 02 - 4682407

E: home-amadeus@skynet.be

ANBCT
Alfred Solvaylaan 5
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6727676

E: anbct@anbct.be

Arcade (Résidence)
Paul Hymanslaan 44
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7780400
F: 02 - 7704331

E: arcade.gregony@skynet.be

Auteuil (Résidence)
Welgelegenstraat 17-19
1000 Brussel

T: 02 - 6480997
F: 02 - 6409980

E: residence.auteuil@skynet.be

Aux Ursulines (M.R.S.)
Ursulinenstraat 6
1000 Brussel

T: 02 - 5500700
F: 02 - 5500704

E: ursulines@cpasbru.irisnet.be

Balmoral (Résidence)
Sint-Jorisstraat 10-20
1050 Elsene

T: 02 - 6271530
F: 02 - 6499290

E: balmoral@restel.be

Beau Site (Résidence)
Overwinningsstraat 152-154
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5386773
F: 02 - 5391681

E: residencebeausite@skynet.be

Bejaardentehuis Residence Paloke
Palokestraat 40
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 5241009
F: 02 - 5209044

E: residentie.paloke@coditel.net

Bellanap
Strobloemenlaan 3c
1070 Anderlecht

T: 02 - 5221009
M: 0495 - 831500
F: 02 - 5225973

E: gianfranco.tribuzio@skynet.be

Bizet Seniorie
Frans Halsstraat 90
1070 Anderlecht

T: 02 - 5202575
F: 02 - 5200355

E: sen.bizet@skynet.be

Blanchisserie Ganshory SA
Louis de Brouckèrelaan 38
1083 Ganshoren

T: 02 - 4263074
F: 02 - 4257212

E: ganshory@hotmail.com

Brussels Senior Rent BVBA
Jules Bordetlaan 160
1140 Evere

T: 02 - 6464400

E: info@seniorenflats.be

Bruyères II
Jean Vanhaelenlaan 2a
1160 Oudergem

T: 02 - 6727377
F: 02 - 6751871

E: lesbruyeresii@hotmail.com

Castel (Home)-Résidence
Graafschap Jettelaan 1
1090 Jette

T: 02 - 4771411
F: 02 - 4771499

E: homecastel@restel.be

Centre de Réadaptation Heysel-G Brugmann
Heizelstraat 3
1020 Laken

T: 02 - 4755511
F: 02 - 4787858

E: heysel@cpasbru.irisnet.be

Centre de Soins de Jour 'Le Tournesol'
De Selliers de Moranvillelaan 120
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4821300

E: valerie.lambrechts@publilink.be

CPAS Bruxelles
Hoogstraat 298a
1000 Brussel

T: 02 - 5436111
F: 02 - 5436106

E: cpas.bruxelles@cpasbru.irisnet.be

De Fuchsias NV
Vrijheidslaan 153
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4146239
F: 02 - 4146363

E: fuchsias@yucom.be

De Overbron
Oorlogskruisenlaan 202
1120 Neder-over-Heembeek

T: 02 - 2661212
M: 0476 - 737394
F: 02 - 2661257

E: de.overbron@coditel.net

Ets Philippe Gillet SPRL
Dikke Beuklaan 50
1090 Jette

T: 02 - 4743211
F: 02 - 4743310

E: greenres@gillet.biz

Exclusiv Residentie
Jean-Baptiste Desmethstraat 50
1140 Evere

T: 02 - 2402511
F: 02 - 2402501

E: exclusiv@skynet.be

Femarbel-Ferubel
Vrijheidslaan 80
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4140525
F: 02 - 4140135

E: info@femarbel.be

Fuchsiactivity SPRL
Fuchsiasstraat 26-28
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4146239
F: 02 - 4146363

E: fuchsias@yucom.be

Futuractivity
Emile Delvastraat 29
1020 Laken

T: 02 - 4281551
F: 02 - 4286813

E: bernard@homeactivity.be

Heureux Séjour ASBL
IJskelderstraat 31-35
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5377666
F: 02 - 5378213

E: heureuxsejour@belgacom.net

Home Ingendael
Steylsstraat 44
1020 Laken

T: 02 - 4284060
F: 02 - 4202867

E: ingendael@skynet.be

Horizon
Auguste Reyerslaan 34
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7056495
F: 02 - 7056495

E: bernard@homeactivity.be

Infor-Homes ASBL
Anspachlaan 59
1000 Brussel

T: 02 - 2195688
F: 02 - 2191353

E: inforhomes@misc.irisnet.be

Institut Pacheco
Grootgodshuisstraat 7
1000 Brussel

T: 02 - 2264211
F: 02 - 2176708

E: pacheco@cpasbru.irisnet.be

Institut Regina Asbl
George Bergmannlaan 74
1050 Elsene

T: 02 - 6720617
F: 02 - 6723083

E: vmg.regina@skynet.be

Josephine (residence)
Jules Broerenstraat 23
1070 Anderlecht

T: 02 - 5235522

E: www.residencejosephine@hotmail.com

L'Olivier
Beeldhouwerslaan 46
1180 Ukkel

T: 02 - 3721248
F: 02 - 3720596

E: i.dasnoy@asbl-mmi.be

La Futaie
Hertogendreef 58
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6720950
F: 02 - 6720950

E: m.la.futaie@skynet.be

La Seniorie d'Evere Sa
Friulilaan 20
1140 Evere

T: 02 - 7060100
F: 02 - 7060101

E: seniorie.evere@skynet.be

Le Bon Jour d'Ignace SCRL
Limalaan 16
1020 Laken

T: 02 - 4768983
F: 02 - 4768984

E: bonjourignace@skynet.be

Le Sagittaire SA
Joseph Cuylitsstraat 1
1180 Ukkel

T: 02 - 3470001
F: 02 - 3450929

E: lesagittaire@brutele.be

Les Bruyères I
Daniel Boonlaan 2
1160 Oudergem

T: 02 - 6630050
M: 0496 - 170580
F: 02 - 6630055

E: atrium.sa@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?